SSS

Firma Hakkında Merak Edilenler

İşte ECUSTOP farkı tam da burada ortaya çıkıyor. Diğer yazılımcılar gibi birkaç parametreyi değiştirerek değil, aracınızdan kazanılacak ekstra gücü dengeli bir şekilde motor parçaların üzerine dağıtarak güç kazanıyoruz. Böylelikle her parçanın üzerine ortalama %3-4 iş yükü biniyor ve bu da tamamen üretici limitleri dahilinde olduğundan herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

EcuStop Yazılım işlemi; araca göre değişmekle beraber 1 saat ile 3 saat arasında bir sürede uygulanır. Çayınızı , kahvenizi içerken ve bizlerle sohbet ederken aracınız Daha Güçlü ve Daha Ekonomik bir araca dönüşür
7 Gün Boyunca Deneme Süremiz Mevcuttur. Memnun Kalmadığınız Taktirde Ödediğiniz Ücret Koşulsuz İade Edilip, Fabrikasyon Yazılımınız Aracınıza Yüklenmektedir.
Üreticiler araçlarını tüm dünya pazarına sunmak için tasarlıyorlar ve bunun neticesinde bir çok etken araçların , kapasitelerinin altında piyasaya sürülmesine sebep oluyor. (Egzoz emisyon standartları, sıcaklık ve iklim farklılıkları , vergilendirme politikaları ve satış politikaları gibi). Ülkemizde vergilendirme nasıl ki motor hacmine göre yapılıyorsa birçok Avrupa Ülkesinde hacme bakılmaksızın beygir gücü esas alınarak vergilendirme yapılıyor ; bu da araçların yüksek vergi dilimlerine girmemesi için kapasitelerinin altında güçlerde satışa sunulmasına sebep oluyor.
Günümüzde birçok marka kendi bünyelerindeki modifiye firmaları veya anlaşmalı oldukları firmalar vasıtası ile satış sonrasında aynı hizmeti çok yüksek fiyatlarla kullanıcılarına sunuyor.
Mercedes Benz - Brabus, AMG BMW - Hartge Volkswagen - ABT
Aracınızın güç ve tork değerleri yazılım ile yükseldikten sonra; kullanım tarzınız aynı kalmak koşulu ile aracınız, standart haline göre daha az gaz pedal tepkisine ihtiyaç duyacaktır. Aracın standart haline göre daha az gaza basmanıza rağmen; yüksek tork size rahat ve akıcı bir kullanım ve buna bağlı olarak yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Tabii ki eskiye göre daha agresif kullanımlarda yazılımın güç avantajı kullanılacak ; fakat yakıtta bir tasarruf sağlanmayacaktır.

Chip Tuning

Yeni nesil dizel ve benzinli araçlar; yakıt püskürtme, ateşleme ve hava yakıt karışımını bir elektronik kontol ünitesi vasıtasıyla hesaplar. Bu kontrol ünitesi aracın marşına basıldığı andan itibaren tüm motor çalışma sistemini düzenler. Chiptuning bu kontrol ünitesi üzerinde bulunan yazılımın, tekrar düzenlenerek araç sahiplerinin talepleri doğrultusunda tekrar optimize edilmesi işidir. 
Aracın sadece elektronik kontrol ünitesi yazılım düzenlemesi yapılır ve mekanik olarak hiç bir değişiklik uygulanmaz.
En güvenli ve motor sağlığı için garantili yazılım çeşitidir. %100 sağlıklıdır ve yakıt ekonomisi garantisi sunar.
Aracınıza özel ve doğru yapılmış bir yazılım aracınıza zarar vermesi söz konusu değildir. Mekanik bir değişiklik yapmadan sadece aracın orijinal motor parçaları ile uygulaması yapılan Stage 1 yazılım düzlemesi sonrasında, aracın motor ömrü boyunca hiç bir sıkıntı yaşamaması sağlanır.
Performansı arttırılmış yazılımlı bir araç sanılanın aksine sadece hız tutkunlarının peşinde koştuğu bir talep değil. Chiptuning işlemi sonrasında artan gaz tepkisi ve çok daha atik ivmelenme ile her gecen gün artan trafik kaosunda çok daha güvenli sürüş sağlayacaksınız. Chiptuning sonrası doğru kullanım ile yakıtınız azalacak ve motorunuzun daha az yorularak daha rahat çalıştığını hissedeceksiniz.
Aracın marka modeline göre değişmekle beraber ortalama 2 saat sürmektedir. Eğer söz konusu araç daha önceden üzerinde çok çalışmamış bir araç ise çeşitli testlerin yapılabilmesi için araç 24 saat tarafımıza teslim edilmesi gerekebilir.
Bu süreçte, aracın üzerine çeşitli ısı ve emisyon algılayıcıları yerleştirip dyno üzerinde emisyon testleri gerçekleştiririz.Turbo benzinli araçlarda yük altındaki doğru hava/yakıt karışımı ayarlayabilmek için çeşitli ölçüm saatleri bağlarız.
Aracınızın test aşamazında bir araç olup olmnadığını kolaylıkla chiptuning database sayfamızdan anlayababilirsiniz. Test edilen araçlar'da test aşamazında ibaresi bulunur.

GARANTİ

Chiptuning uygulamamamız tamamen araç üreticilerinin göremeyeceği gizlilikte geliştirilir. Bu yüzden her hangi bir sebeple aracınızın garanti kapsamından çıkamaz. Arzu ettiğiniz zaman aracınızı fabrikasyon haline ücretsiz çevirtebileceğiniz için ayrıca hiç bir iz kalmamasını da sağlayabiliriz.
Bir çok servis, iyi bir yazılımın araca zarar vermediğini iyi bildikleri için bu konuda aldırış etmezler, ayrıca bilindiği gibi bir çok araç üreticisinin direk anlaşmalı olduğu chiptuning firması bulunmaktadır.

Hayır, aracınız TüvTürk muayene istasyonlarının belirtmiş olduğu güvenlik kriterlerini karşıladığı sürece sorun yaşama ihtimaliniz bulunmamaktadır, çünki fenni muayenenin konusu aracın ne kadar güç ürettiği değildir. Yapılan yazılımlar aracın emisyon değerlerini değiştirmediği için chiptuning uygulamasının muayene ile alakası bulunmamaktadır.
KLT Otomotiv tüm müşterilerine hiç bir açıklama beklemeksizin 30 gün para iade garantisi sunar. Ödemiş olduğunuz ücret, ödeme tipinizde iade edilip, aracınız fabrikasyon haline geri çevirilir.
Uygulamasını yaptığımız tüm araçlara 5 yıl boyunca yazılımın düzgün çalışması için garanti sunarız. 5 yıl içersinde araç üreticisinin yapacağı tüm güncellemer sonrasında ücretsiz yeni bir yazılım geliştiririz. Arzu ettiğiniz zaman aracınızı fabrikasyon haline çevirebiliriz.
Scania marka kamyon ve çekicilerin tümü garanti süresince,chiptuning hizmeti sonrasında servis kontrolü öncesinde aracın orijinal yazılımı yazılması gerekmektedir, yetkili servis cihazı online olarak aracın yazılımın durumunu kontrol etmektedir.

Mesaj Gönder